YGS 40 x 40 Deneme Sınavı Kitapları Çıktı!


Editörden…

Sınava giren aday sayısının her yıl artması ve devletin sağlayacağı iş imkânlarının azalması bütün sınavlarda adayların işini zorlaştırmaktadır. Adaylar her yıl bir önceki yıla göre daha çok çalışmak, zamanı daha iyi kullanmak zorunda kalıyorlar. Buna bağlı olarak günümüz sınav sisteminde hızlı öğrenme tekniklerinin önemi gittikçe artmaktadır.

Her sınavda olduğu gibi YGS adayları da çetin bir rekabet ortamı içinde çaba harcamakta; gelecek için, güzel bir fakülte için zamanla yarışmaktadır. Zamanla yarışan her insan şunu iyi bilir ki, bir çalışmadan verim almak için fazla zamana değil, pratik çalışma tekniklerine, bilgiyi saklamanın kolay yollarına ihtiyaç vardır.

Sevgili adaylar, elinizdeki kaynak kitap, sınava hazırlık sürecinde bilgi ve başarınıza büyük bir hız kazandıracaktır. Seçkin ve orijinal sorularla oluşturulmuş 40 deneme sınavı, çözümleriyle birlikte adeta bir bilgi hazinesidir. Soruların çözümlerinde öğreticilik, basite indirgeme, sadeleştirme, kısa ve pratik açıklama yöntemlerinden yararlanılmıştır.

Bu kitapta ÖSYM’nin son yıllardaki sınavlarda göstermiş olduğu yeni yaklaşımlar ve soru stratejileri birebir uygulanmıştır. Başarınıza yüzde yüz katkısı olacaktır.

Tüm adaylara sağlık ve başarı dileklerimizle…

EDİTÖR YAYINLARI

Turgut MEŞE
Editör

Yazar: Data

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


Edebiyat Öğretmeni
. lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları. lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları lise yazılı sınav soruları ve cevapları.